Google spustil speciální web pro "real time" vyhledávání

Google včera učinil další krok v rozvoji tzv. vyhledávání v reálném čase – přidal nové funkce a spustil speciální webovou stránku.

Reklama

Google přidal možnost vyhledávání v reálném čase už minulý rok, avšak od včerejška celou funkci zviditelnil a spustil samostatný vyhledávač Google.com/realtime. Díky němu můžete vyhledávat nejaktuálnější informace včetně těch z Twitteru a Facebooku. Společnost na svém oficiálním blogu včera uvedla, že nový portál může z počátku hlásit chyby, a tak je stále možné využít “real time” vyhledávání pomocí tohoto odkazu.

Na Google.com/realtime bylo mimo jiné přidáno několik nových funkcí, díky kterým si můžete nastavit, jaký obsah se má mezi výsledky vašeho hledání ukazovat. Pokud budete “vyhledávat v reálném čase,” výsledky v Googlu se vám budou měnit doslova před očima. S pomocí různých filtrů můžete nastavovat například zobrazování výsledků pouze z okolí určitého města nebo státu. Službu Google Alerts nově nastavit tak, aby vás emailem informovala, jakmile se na internetu objeví vámi definovaná klíčová slova.

Zdroj: Techspot

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář