Google spustil speciální web pro "real time" vyhledávání

Google včera učinil další krok v rozvoji tzv. vyhledávání v reálném čase – přidal nové funkce a spustil speciální webovou stránku.
reklama

Google přidal možnost vyhledávání v reálném čase už minulý rok, avšak od včerejška celou funkci zviditelnil a spustil samostatný vyhledávač Google.com/realtime. Díky němu můžete vyhledávat nejaktuálnější informace včetně těch z Twitteru a Facebooku. Společnost na svém oficiálním blogu včera uvedla, že nový portál může z počátku hlásit chyby, a tak je stále možné využít "real time" vyhledávání pomocí tohoto odkazu.

Na Google.com/realtime bylo mimo jiné přidáno několik nových funkcí, díky kterým si můžete nastavit, jaký obsah se má mezi výsledky vašeho hledání ukazovat. Pokud budete "vyhledávat v reálném čase," výsledky v Googlu se vám budou měnit doslova před očima. S pomocí různých filtrů můžete nastavovat například zobrazování výsledků pouze z okolí určitého města nebo státu. Službu Google Alerts nově nastavit tak, aby vás emailem informovala, jakmile se na internetu objeví vámi definovaná klíčová slova.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru