Google spustil službu Leanback

Google představil novou možnost jak sledovat videa videa z jeho protálu YouTube, která je na míru šitá do obývacích pokojů.
reklama

Služba s názvem YouTube Leanback automaticky přehrává videa na celou obrazovku a jejím účelem je zabavit uživatele tak, že jakmile skončí jedno video, automaticky se spustí další, takže uživatel nemusí nad ničím přemýšlet a jen sedí a dívá se. Leanback se ovládá pouze šipkami na klávesnici a přehrává videa z kategorií, které si určíte a nebo podobná videa těm, na které jste se právě dívali. Služba umožňuje také nastavit, aby se spouštěla videa, na které se dívají vaši přátelé.

Zmáčknutím tlačítka nahoru nebo dolů vyjede vyhledávací lišta, přes kterou můžete procházet určité kategorie obsahu. Zbývající dvě šipky pak umožní vybírat video. V současné době byl Leanback přidán do rozšiřujícího se seznamu služeb na TestTube (youtube.com/leanback). Pro přístup ke službě se musíte zaregistrovat na YouTube.

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru