Google snížil ceny služby Compute Engine

Google na svém oficiálním blogu představil kompletně předělanou službu Compute Engine, která je nyní levnější a dostupná více uživatelům.
reklama

Softwarový manažer platformy Google Cloud Marc Cohen představil tři největší změny na oficiálním blogu - jde o snížení cen, více funkcí a přístup pro více zákazníků. Cohen také citoval nedávnou recenzi zakladatele portálu Scalr Sebastiana Stadila publikovanou na GigaOm, v níž je poukazováno na vyšší rychlost řešení od Googlu oproti konkurenci. Od nynějška je Compute Engine dostupný všem uživatelům, kteří si předplatí Google Gold Support, tedy druhou nejvyšší ze čtyř dostupných uživatelských podpor, již společnost poskytuje u cloudových řešení.

Navíc Google snížil cenu Compute Engine o čtyři procenta. Na oficiálním vývojářském blogu Cohen zmiňuje i řadu dalších nových funkcí. Mezi ty největší patří nový administrátorský dashboard a dvě nové zóny v Evropě. Compute Engine byl poprvé představen v červnu minulého roku na konferenci Google I/O a dá se očekávat, že dalších novinek se u této služby dočkáme za pár týdnu na letošní konferenci.

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru