Google si značku Blogger nakonec ponechá

Minulý den se objevily informace o tom, že Google přejmenuje několik svých známých služeb včetně Bloggeru a Picasy. To však nebude tak zcela pravdou.
reklama

Blogger měl být přejmenován na Google Blogs a Picasa na Google Photos. Podle nových informací serveru GigaOM si však Google chce značku Blogger nakonec ponechat. A pozorovatelé poukazují na to, že to dává smysl - Blogger, který Google koupil v roce 2003, je jednou z nejsilnějších značek na internetu a patří mezi deset nejnavštěvovanějších stránek na světě.

Google podle dostupných informací plánuje přejmenování několika svých služeb při spuštění své nové sociální sítě Google+. Kromě Picasy má být změněno jméno ještě několika méně známých služeb tak, aby v jejich názvu bylo slovo Google. Ví se pouze, že YouTube se to týkat nebude. I když se přejmenování služeb některým uživatelům jistě líbit nebude, podle Googlu je to nezbytné, aby mohly být plně integrovány do jeho portfolia.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru