Google rozdal zaměstnancům experimentální smartphony

Společnost Google právě distribuuje nový chytrý telefon založený na Android OS vybraným zaměstnancům kvůli testování v praxi, čímž rozšířila další vlny spekulací, zda nepůjde o dlouho očekávaný a předvídaný Google Phone.
reklama

Ve svém postu na oficiálním blogu se Google vyjádřil v tom smyslu, že jsou smartphony dány k dispozici zaměstnancům, aby se mohly pořádně prověřit všechny vlastnosti. Ani náznakem sice nebylo zmíněno, že jde o Google Phone, nicméně na druhou stranu logika praví, že v podobných mobilních souvislostech by se jen stěží dalo očekávat, že Google nebude protlačovat svůj Android OS u nových modelů.

Hypotézu o Google Phone posiluje do podoby hraničící s jistotou také jedna zpráva na Twitteru, v níž jistá žena zaměstnaná u Google píše, že vlastní smartphone, na nějž se většina veřejnosti odkazuje jako na Google Phone. Nabízí se otázka, co se bude dít dále, až bude tajemný Google Phone otestován? Prozatím si netroufáme odpovědět, ovšem jedno přece jen víme na 100 % - udělátko bude mít bezesporu dokonalou podporou všech služeb Google.

Zdroj: ComputerWorld

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru