Google rozdal zaměstnancům experimentální smartphony

Reklama

Společnost Google právě distribuuje nový chytrý telefon založený na Android OS vybraným zaměstnancům kvůli testování v praxi, čímž rozšířila další vlny spekulací, zda nepůjde o dlouho očekávaný a předvídaný Google Phone.

Ve svém postu na oficiálním blogu se Google vyjádřil v tom smyslu, že jsou smartphony dány k dispozici zaměstnancům, aby se mohly pořádně prověřit všechny vlastnosti. Ani náznakem sice nebylo zmíněno, že jde o Google Phone, nicméně na druhou stranu logika praví, že v podobných mobilních souvislostech by se jen stěží dalo očekávat, že Google nebude protlačovat svůj Android OS u nových modelů.

Hypotézu o Google Phone posiluje do podoby hraničící s jistotou také jedna zpráva na Twitteru, v níž jistá žena zaměstnaná u Google píše, že vlastní smartphone, na nějž se většina veřejnosti odkazuje jako na Google Phone. Nabízí se otázka, co se bude dít dále, až bude tajemný Google Phone otestován? Prozatím si netroufáme odpovědět, ovšem jedno přece jen víme na 100 % - udělátko bude mít bezesporu dokonalou podporou všech služeb Google.

Zdroj: ComputerWorld

Reklama

Přidat komentář