Google rozdá vývojářům zdarma 10 000 Google TV

Google se rozhodl podpořit svou Google TV tím, že zařízení s ní rozdá zdarma tisícům vývojářů.
reklama

Google ví, že nebude lehké přesvědčit uživatele, aby začali používat jeho televizní platformu. Společnost se proto rozhodla, že během následujících týdnů "rozdá 10 000 zařízení s Google TV" vývojářům, kteří by díky tomu měli pro tuto platformu vyvíjet nové aplikace a optimalizovat webové stránky tak, aby přes Google TV fungovaly. Pro doplnění, 3000 televizorů s Google TV (konkrétně Logitech Revues) společnost již rozdala hostům konference Adobe MAX.

Nových 10 000 Google TV bude rozdáno mezi vývojáře z komunity Google Code, Google však také přijímá "objednávky" od profesionálních webových vývojářů z Google TV Web Developer Promotion. Aby vývojáři Google TV dostali, musejí napsat krátký motivační dopis, ve kterém popíší, jakou stránku by chtěli pro Google TV vytvořit nebo optimalizovat. A špatná zpráva na konec: Google TV zdarma mohou zatím dostat pouze vývojáři z USA, společnost však oznámila, že "brzy začne rozdávat i v jiných částech světa."

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru