Google Reader opět o krok kvalitnější

Firma Google přidala ke své službě Google Reader novou sekci nazvanou "Popular items", která však v žádném případě není pouhým souborem záložek.
reklama

Funkce / sekce "Popular items" používá speciální algoritmy, díky kterým je uživateli nabídnut vždy ten nejžádanější obsah v mnoha kategoriích - obrázky, videa i weby po celém internetu. Ty poté patřičně seřadí tak, aby urychlila vyhledávání uživatele po konkrétním žádaném obsahu. Informace jsou samozřejmě získávány ze sledování vyhledávání jiných osob.

Funkci jistě ocení zejména ti z nás, kteří aktivně sledují nejnovější weby, videa a obrázky, jelikož vše bude aktualizováno dle nynějších trendů. Samotný Google komentuje: "Teď již nemusíte být rozzlobení z toho, že vám uniklo nějaké video, o kterém všichni mluví - nyní bude automaticky nachystáno v Popular items."

Zdroj: The Register

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru