Google Reader oficiálně na Androidu

Google vydalo oficiální čtečku zpráv RSS ze své služby Google Reader pro mobilní operační systém Android. Klienti pro Google Reader zde samozřejmě existovali i dříve, nyní si můžete vyzkoušet také oficiální aplikaci.
reklama

Google Reader pro Android nabízí vyhledávání, přidávání zdrojů, správu více účtů, synchronizaci nastavení a sdílení oblíbených článků s přáteli. Kromě klasických funkcí vás možná překvapí zrychlená navigace pomocí tlačítka pro úpravu hlasitosti (funkci je nutné nejprve povolit).

Pro přejmenování zdroje jej stačí na delší dobu stisknout. Po stisku tlačítka Menu se vám zpřístupní další funkce pro odeslání příspěvku na Facebook, Twitter a Gmail.

Google Reader pro svá zařízení s Androidem můžete stahovat z Android Marketu.

Zdroj: lifehacker.com

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru