Google+ přináší integraci s Google Apps

Google včera představil novinky na své sociální síti Google+ včetně nástroje na úpravu fotografií a propojení s Google Apps.
reklama

Ti, kteří chtějí být v obraze v oblasti posledních trendů, mohou využít novou sekci na Google+, která se nazývá "What's Hot". V ní uživatelé najdou nejpopulárnější statusy od lidí z celého světa, které se týkají různých témat. Pomocí nového nástroje Creative Kit pak uživatelé mohou jednoduše upravovat nahrané fotografie. Dostupné jsou nejběžnější operace jako rotace fotografie, změna její velikosti, zaostření atd. Navíc lze využít řady efektů jako Daguerreotype, Reala 400, Polaroid Plus, Focal Black & White, Holga-ish, Airbrush, nebo Sunless Tan.

A "slavit" mohou také uživatelé Google Apps, kteří si nyní mohou vytvořit profil na Google+ v rámci svého firemního účtu na Google Apps, což přináší řadu nových marketingových možností. Pokud žádnou z těchto nových funkcí na Google+ ještě nevidíte, nemusíte panikařit - Google je mezi uživatele zavádí postupně.

Zdroj: PCW

 

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru