Google přidal do svého vyhledávače nové funkce

Google na svém profilu na sociální síti Google+ představil nové funkce svého vyhledávače, díky kterým se při hledání dozvíte ještě více informací, než dříve.
reklama

Kromě standardních definicí, jež vyhledávač Googlu již nějakou dobu nabízí, se nyní například při zadání klíčových slov "definuj náhodný" nezobrazí jen význam slova, ale i jeho synonyma, překlady, původ a příklady vět s jeho použitím. Nové funkce jsou dostupné u většiny slov, i když šíře zobrazených informací závisí na tom, jak často se daný výraz v běžné mluvě používá. Novinky jsou také integrovány do hlasového vyhledávání na Googlu.

"Pokud ťuknete na mikrofon ve své aplikaci Google Search, budou vám poskytnuty odpovědi ve stejném rozsahu jako při běžném hledání," uvedl Google. Jakmile zvolíte jazyk, do něhož má být slovo přeloženo, Google bude v budoucnu automaticky překládat výrazy do tohoto jazyka. Funkce budou v blízké době dostupné pro uživatele po celém světě, nyní je však mohou využít pouze lidé v USA.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru