Google přidá na YouTube a Google Play 500 filmů

Google oznámil, že se dohodl se společnostní Paramount, díky čemuž se knihovny YouTube a Google Play (dříve Android Market) rozšíří o téměř pěti set nových filmů.
reklama

I když zatím není jasné o jaké filmy půjde, při tomto počtu titulů by mohlo jít o více než polovinu filmů, které Paramount vydal od padesátých let minulého století. Nový obsah bude pomalu přidáván v následujících týdnech do filmových knihoven YouTube a Google Play. Na oficiálním blogu padla zmínka o přístupnosti nových filmů pro americké a kanadské uživatele, takže videa možná budou limitována pouze pro Severní Ameriku.

YouTube má nyní smlouvy o dodávání televizních pořadů s pěti z šesti velkých nahrávacích studií a jeho nabídka filmů k zapůjčení čítá přes 9000 titulů. I když je Paramount druhé nejstarší filmové studio se stoletou historií, v posledních letech začíná experimentovat s distribucí filmů přes internet přímo přes své webové stránky Paramount Movies. Studio se také otevřelo mobilním zařízením a má aplikace jak pro iOS, tak pro WP7, které uživatelům umožňují streamovat obsah odkudkoli.

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru