Google představil nový Gmail

Google včera u svého Gmailu představil nové funkce, klávesové zkratky a vylepšený design.
reklama

Změny byly podle internetového gigantu provedeny proto, aby se uživatelé rychleji dostali k důležitým funkcím. Změn se dočkal především levý ovládací panel Gmailu, ve kterém přibyly odkazy Pošta, Kontakty a Úkoly. Tyto tři odkazy plus velké tlačítko Napsat e-mail pod nimi nově tvoří jakési hlavní menu. Kliknutím na odkaz Pošta se zobrazí submenu s nabídkou Doručená pošta, Hlášky, S hvězdičkou, Odeslaná pošta a Koncepty. Stránka Kontakty následně nabídne možnost třídění vašich kontaktů do skupin jako Přátelé, Rodina, Kolegové nebo Nejčastější kontakty.

Nové skupiny můžete samozřejmě jednoduše vytvářet. V Gmailu také přibyly nové funkce, které třídění kontaktů usnadní. Poslední z nabídky, Úkoly, otevřou malé okno, do kterého můžete vkládat své úkoly. Pokud se vám nové funkce Gmailu ještě nezobrazují, nevěště hlavu, Google totiž nový Gmail mezi uživateli spouští postupně. Společnost na svém oficiálním blogu včera také uvedla, že nyní pracuje na zjednodušení a přidání nových funkcí do Google Apps.

Zdroj: PCW

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru