Google představil nové změny pro Gmail

Google pokračuje ve svých snahách o zjednodušení webmailu Gmail a představil nová tlačítka, která lidem umožní provádět časté akce bez nutnosti otevírat konkrétní e-maily.
reklama

Nová tlačítka uživatelům umožní hodnotit restaurace, z nichž si objednali jídlo za pomocí služby Seamless, měnit rezervace provedené skrze OpenTable, otevírat adresáře Dropboxu či spouštět soubory v Google Docs. Google doposud měl ve svém Gmailu integrovaná tlačítka umožňující zobrazovat informace o odletech, obnovovat předplatné časopisů a odpovídat na pozvánky.

Google ve svém textu vyzívá vývojáře, aby se naučili s novými tlačítky pracovat a integrovali je do svých stránek, k čemuž jim má sloužit také přiložený návod. Společnost také oznámila, že uživatelé mohou nyní zobrazovat přílohy na Gmailu a ukládat je přímo na Google Drive, aniž by je mezitím museli stáhnout do svých počítačů. Tato nová funkce bude pro všechny uživatele Gmailu postupně zpřístupňována v průběhu dalšího týdne.
 

Zdroj: PCW

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru