Google představil nové funkce pro Gmail

Google v minulém týdnu představil několik nových funkcí pro svůj Gmail, podívejte se jaké.
reklama

- Vyberte si způsob, jakým Gmail třídí poštu. Mnozí z uživatelů Gmailu si již všimli, že jim služba nabízí několik možností, jak třídit příchozí poštu: zobrazovat první maily s hvězdičkou, nepřečtené maily a nebo prioritní maily.

- Zobrazení obsahu souborů ZIP a RAR bez jejich stažení. Google minulý týden přidal možnost zobrazení obsahu komprimovaných souborů bez jejich stažení. Gmail nově také umožňuje vybrat z komprimovaného souboru pouze jednotlivá data a stáhnout je na lokální disk nebo do Google Docs.

- Více informací o odesílateli mailu. Gmail nyní automaticky zobrazuje plnou e-mailovou adresu osoby, která není v seznamu kontaktů. To má napomoci při ochraně před phishingovými útoky. Gmail nyní také automaticky zobrazí zprávu, pokud si myslí, že v přijatém e-mailu odesílatel podvodně žádá o osobní data.

- Rozšířené hovory v Gmailu. Gmail již delší dobu umožňuje volat z počítače na počítač nebo z počítače na mobilní telefon. Nyní Google přidal možnost pozastavit probíhající hovor a telefonovat tak s několika uživateli současně. Funkce je dostupná jak u příchozích, tak u odchozích hovorů, takže je možné pozastavit probíhající hovor a přijmout hovor další, nebo zavolat jinému uživateli.

Zdroj: PCW

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru