Google pracuje na herním centru pro Android

Google údajně pracuje na obdobě Apple Game Center, které by uživatelům chytrých telefonů a tabletů s Androidem mělo umožnit kontakt při hraní.
reklama

Nové herní centrum pro Android zatím nebylo pojmenováno a podle nejmenovaného zdroje nabídne hráčům všemožné statistiky. "Začínají si opravdu uvědomovat všechny potřeby hráčů," prozradil pro Business Insider dobře informovaný zdroj. "Ještě před rokem o tomto vůbec nepřemýšleli, teď to však (v Googlu) vidí jako nutnost." Není zatím jasné, zda nový software bude v sobě integrovat sociální síť Google+, je to však velmi pravděpodobné.

Google si podle Business Insideru uvědomuje, že i když vývojáři mohou k porovnávání různých statistik z her využít například program OpenFeint, nativní klient v Androidu by byl lepší. Společnost se podle všeho také snaží lépe vyřešit platební systém v Google Play Store (dříve Android Market) - podle zdroje Business Insideru by Google chtěl, aby nakupování v jeho e-shopu bylo tak jednoduché, jako je tomu u Apple App Store.

Zdroj: PCW
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru