Google používá Drupal

Po řadě různých významných společností, které své weby svěřily Drupalu, začíná s tímto systémem koketovat i společnost Google. Na webových stránkách projektu Measurement Lab najdete nějaké nástroje pro open source vývojáře (a nejen pro ně). Podíváte-li se na web podrobněji, zjistíte, že jej pohání právě Drupal, byť to podle adres jednotlivých stránek zakončených .html nevypadá.
reklama

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Measurement Lab was founded by the New America Foundation's Open Technology Institute, the PlanetLab Consortium, Google Inc. and academic researchers.

návštěvník

Hmm..., začíná tu být trochu těsno. Za chvíli bude Drupal používat polovina webů a už to nebude taková sranda. No, co se dá dělat.

Mimochodem, neznátě něco podobného Drupalu, ale běžící pod ASP.NET a MSSQL?

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru