Google Play slaví první narozeniny speciálními nabídkami

Google oznámil, že uživatelé po celém světě budou moci využít speciálních nabídek v jedno elektronickém obchodě s aplikacemi Google Play.
reklama

Je tomu už rok, co Google přejmenoval svůj Android Market na Google Play. Nová verze e-shopu rozšířila nabídku o elektronické knihy, hudební videa a další obsah. A při příležitosti prvního výročí Google bude po celý další týden nabízet všemožné slevy, jež budou každý den prezentovány na hlavní straně obchodu. Podle oficiálního vyjádření se dočkáme i běžně placeného obsahu zcela zdarma.

V době psaní tohoto článku bylo na hlavní straně Google Play jedenáct různých nabídek včetně bezplatného stažení aplikace Sweet Jane, dárkové karty v hodnotě 15 dolarů nebo 50% slevy na Kung Fu Panda. Mezi další zajímavé nabídky patří možnost stáhnout si bezplatně první díl Breaking Bad nebo zdarma si pořídit postavy do různých her. Uživatelé také jistě ocení možnost ušetřit 10 % při zabookování pokoje na Hotels.com.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru