Google Play slaví a nabízí aplikace za 25 centů

Google oznámil, že jeho e-shop Google Play (dříve známý jako Android Market) dosáhl 25 miliard stažení a v rámci oslav tohoto milníku společnost nyní nabídne v dalších pěti dnech vybrané aplikace za pouhých 25 centů.
reklama

Pro srovnání, App Store od Apple dosáhl 25 miliard stažení v březnu tohoto roku. I když zatím nebyl zveřejněn kompletní seznam aplikací, které Google zpřístupní za pouhých 25 centů, společnost slíbila, že půjde o aplikace od známých vývojářů jako Gameloft, Rovio, runtastic, Full Fat a Electronic Arts, takže se můžeme těšit na známé tituly jako Angry Birds Space Premium, Office Suite Pro 6, runtastic PRO, Asphalt 7 a Symphony of Eternity. Kromě vybraných aplikací za 25 centů Google také nabídne slevy na kolekce, které mají v názvu číslici "25", jako třeba 25 filmů, které musíte vlastnit; 25 zakázaných knih; 25 album, které změnily svět nebo 25 nejprodávanějších časopisů na Google Play.

V současné době Google Play nabízí více než 675 000 aplikací, tedy podobné množství, jako iOS App Store. V minulém roce Google slavil 10 miliard stažení a uživatelům Androidu nabídl podobné slevy, jako nyní - tehdy se vybrané aplikace v Android Marketu prodávaly za pouhých deset centů.

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru