Google: Orkut bude fungovat vedle Google+

Orkut, sociální síť, kterou Google provozuje již sedm let a má desítky milionů uživatelů po celém světě, bude fungovat i po spuštění Google+.
reklama

Google si však podle svých slov nechává otevřené všechny možnosti včetně integrace obou sítí. "Orkut a Google+ jsou odlišné produkty. Časem rozhodneme, zda jejich koexistence dává smysl," uvedl mluvčí Googlu. V současné době není jasné, zda Google uživatelům sítě Orkut umožní převést jejich seznamy přátel a profily na Google+ nebo obráceně.

Google+ by se měl stát novou konkurencí Facebooku. Výhodou sociální sítě od Googlu bude větší soukromí uživatelů a přívětivější nastavení celé služby. Google sází na to, že mnoho uživatelům Facebooku vadí nejasná pravidla ochrany soukromí, takže přejdou ke konkurenční službě, jak jen to bude možné. Sociální síť Orkut byla spuštěna v roce 2004 a je stodruhou nejoblíbenější stránkou na světě. Většina jejích uživatelů je však pouze z Jižní Ameriky.

Zdroj: PCA

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Desítky tisíc milionů uživatelů - nepřehnal to autor trochu??? :)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru