Google Now přichází do Chrome na desktopy a notebooky

Trvalo to téměř rok, avšak nyní je Google Now konečně dostupný pro uživatele Chrome na desktopu a noteboocích. Služba umožní při přihlášení k Chrome zobrazovat záložky Now jako počasí, připomínky či doprava.
reklama

Google Now na desktopu nabídne ty samé záložky, které uživatelé již vidí na svých mobilních zařízeních v závislosti na údajích o své poloze. Některé funkce proto nemusejí být na desktopu či notebooku tak užitečné, jako na mobilním zařízení, které uživatel nosí všude s sebou. První informace o tom, že Google svou službu přenese na desktop, se objevily v roce 2012 a následně se Google Now objevil v Chrome Canary buildu v dubnu 2013. Nyní je funkce podle vyjádření na oficiálním účtu Google+ dostupná pro širokou veřejnost.

Zapnout Google Now v Chrome lze jednoduše v příslušném políčku poté, co v Chrome do adresového řádku napíšete chrome://flags. Službu lze kdykoli vypnout z Centra oznámení kliknutím na ikonku zvonku ve spodním pravém rohu obrazovky (na Windows) nebo vrchního pravého rohu (na Macu). Zde klikněte na ikonku klíče a odstraňte zaškrtnutí u Google Now.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru