Google Now přichází do Chrome na desktopy a notebooky

Trvalo to téměř rok, avšak nyní je Google Now konečně dostupný pro uživatele Chrome na desktopu a noteboocích. Služba umožní při přihlášení k Chrome zobrazovat záložky Now jako počasí, připomínky či doprava.

Reklama

Google Now na desktopu nabídne ty samé záložky, které uživatelé již vidí na svých mobilních zařízeních v závislosti na údajích o své poloze. Některé funkce proto nemusejí být na desktopu či notebooku tak užitečné, jako na mobilním zařízení, které uživatel nosí všude s sebou. První informace o tom, že Google svou službu přenese na desktop, se objevily v roce 2012 a následně se Google Now objevil v Chrome Canary buildu v dubnu 2013. Nyní je funkce podle vyjádření na oficiálním účtu Google+ dostupná pro širokou veřejnost.

Zapnout Google Now v Chrome lze jednoduše v příslušném políčku poté, co v Chrome do adresového řádku napíšete chrome://flags. Službu lze kdykoli vypnout z Centra oznámení kliknutím na ikonku zvonku ve spodním pravém rohu obrazovky (na Windows) nebo vrchního pravého rohu (na Macu). Zde klikněte na ikonku klíče a odstraňte zaškrtnutí u Google Now.

Zdroj: Techspot

Reklama

Přidat komentář