Google nabízí tvůrcům webů nové šablony pro Google Sites

Tvůrcům webů již dnes zjednodušuje existenci kdeco – vizuální editory, nápověda v rodných jazycích a když přijde na věc, i Google Sites a jeho šablony.
reklama

Společnost Google rozjela projekt Google Sites již v únoru 2008. Měřeno z dnešního pohledu se jedná o velmi úspěšnou akci – dodnes již Google Sites přilákaly miliony uživatel. Služba staví na technologii získané od firmy JotSpot a nás dnes bude zajímat především to, že Google zpřístupnil pro Google Sites další šablony.

Dle vlastních slov Google se nová kolekce snaží být co nejuniverzálnější kolekcí šablon tak, aby si s ní na své přišli jak běžní mládežníci snažící se vytvořit web, tak i vážněji smýšlející podnikatelé či tvůrci intranetových stránek, webů týmů apod. Suma sumárum, prezentace na webu je opět o krůček pohodlnější.

Zdroj: InternetNews

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru