Google Music prý bude stát 500 Kč na rok

Chystaná hudební služba Google Music prý bude ročně stát v přepočtu 500 Kč. Za tuto cenu však nedostanete ani jednu skladbu.
reklama

Hudební časopis Billboard přišel s novými informacemi o hudební službě Google Music – podle nejmenovaných věrohodných zdrojů by měla stát 25 dolarů (500 Kč) ročně. Za tuto cenu však nedostanete žádnou hudbu, nýbrž pouze jakési online úložiště, do kterého budete moci své skladby ukládat. Jedna písnička by prý měla stát 49 centů (u starších skladeb) nebo 91 centů (u těch nových).

Celé album pak uživatelé podle Billboardu pořídí za 7 dolarů. Google Music se od iTunes bude odlišovat nejen tím, že k jeho užívání nebude třeba stahovat speciálního klienta, ale také tím, že Google u své služby umožní před koupí každé skladby její celé přehrání zdarma. Apple poskytuje pouze 20 sekundové úryvky.

Zdroj: DailyTech

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru