Google a Microsoft vydali aplikaci YouTube pro Windows Phone

Společnosti Microsoft a Google společně po několika měsících vývoje vydali oficiální aplikaci YouTube pro operační systém Windows Phone.
reklama

"Vydali jsme aktualizovanou verzi aplikace YouTube pro Windows Phone, která našim uživatelům poskytuje skvělé funkce za současného opravení nedostatků, na něž v květnu poukazoval Google - včetně integrace reklam," uvedl mluvčí Microsoftu v oficiálním prohlášení na blogu. "Ceníme si podpory Googlu, díky které bude i do budoucna zajištěno, že uživatelé Windows Phone budou mít i nadále k dispozici kvalitní aplikaci YouTube." Nová aplikace umožňuje nahrávat videa z telefonu, živě streamovat videa do telefonu, vyhledávat pomocí hlasu nebo ji lze zapnout pomocí hlasového pokynu z hlavní obrazovky.

Google a Microsoft spojili své síly 24. května, když oznámili, že spolu vyvinou novou verzi nativní aplikace YouTube pro Windows Phone 8, jež bude splňovat podmínky užívání služby Googlu. Aplikace má být ve Windows Phone Store pro všechny uživatele podle mluvčího Googlu dostupná v následujících týdnech. Microsoft původně vytvořil aplikaci YouTube pro svůj mobilní OS v květnu, ta však porušovala podmínky užívání služby, jelikož v ní nebyly přítomny reklamy a umožňovala stahovat videa.

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru