Google+ má přes 20 milionů uživatelů

Uživatelská základna nové sociální sítě od Googlu roste nevídaným tempem - podle nových údajů již má přes 20 milionů uživatelů.
reklama

Dvacet milionů uživatelů bylo zaznamenáno ve čtvrtek, zatímco v úterý jich bylo ještě o dva miliony méně. "Nikdy jsem neviděl, aby něco rostlo tak rychle," řekl Andrew Lipsman z analytické společnosti comScore s tím, že jediný web, který by uživatele získával tak rychle během tak krátkého času, byl Twitter v roce 2009. Při spuštění analytici předpovídali, že Google+ bude mít 12. července 10 milionů uživatelů, což se také splnilo.

Většina uživatelů Google+ (5.31 milionu) se nachází ve Spojených státech, na druhém místě jsou uživatelé z Indie (2.85 milionu) a na třetím Britové s jedním milionem uživatelů. A uživatelé budou rychle přibývat, třeba i díky novým hrám, které se na síti objeví. Google si podle nejnovějších informací bude brát méně než 30% z celkových příjmů vývojářů her, což je mnohem méně, než si od vývojářů bere Facebook nebo Apple. Oficiální datum spuštění Google+ zatím nebylo zveřejněno, očekává se však, že služba bude pro všechny uživatele zpřístupněna co nevidět.

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru