Google+ má nový facelift

Pokud jste se přihlásili na Google+, určitě jste zjistili, že oblíbená sociální síť prošla řadou změn. Některé z nich Google představil na svém blogu.
reklama

Asi nejvýraznější změnou je proměna rozhraní - sociální síť by podle Googlu nyní měla být jednodušší, hezčí, funkčnější a flexibilnější. Google oznámil, že proměnu jeho sítě budou jednotlivé profily uživatelů procházet v následujících týdnech, několik milionů účtů však změnu vidí již nyní. Velkou novinkou je, že navigační sidebar, jenž zobrazuje jednotlivé aplikace, lze nyní přizpůsobovat (podporuje funkci drag n´ drop). Zajímavou funkcí je také tzv. slider, který přizpůsobuje, kolik nového obsahu se uživateli v daný moment zobrazuje. 

Svůj slider má nyní každý Kruh, který uživatel má. Pokud někdo třeba má přátele, kteří na Google+ neustále něco píší, může příspěvky od těchto uživatelů pomocí slideru minimalizovat. Naopak slider někoho jiného, či přímo celé skupiny uživatelů, lze zase zvětšit. Na to, jak funguje nová navigační lišta na Google+, se můžete podívat v tomto videu. Další funkce pak Google představuje zde.

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru