Google+ má nové funkce

Google na své sociální síti Google+ představil několik změn včetně zjednodušené úpravy profilů.
reklama

Google zjednodušil úpravu osobních údajů na své síti Google+: profil se nyní skládá z několika karet, z nichž každá je zaměřena na jiné údaje a je na ní tlačítko Upravit. Upravovat informace v kategoriích jako Práce, Lidé nebo Místa je tak jednodušší, než kdy dříve.

Jakmile kliknete na tlačítko Upravit, zobrazí se okno, které vám umožní změnit informace. Drop-down menu na pravé straně okna vám umožní vybrat, v kterých kruzích na Google+ se změna informací projeví.

Stejně jako dříve, jakmile ukončíte úpravy, můžete se podívat, jak váš profil vypadá na veřejnosti nebo očima konkrétního uživatele. Google do své sociální sítě přidal také několik dalších nových funkcí včetně záložky Reviews, která shromažďuje všechny recenze místních restaurací a firem na jednom místě.

Google také zvýšil maximální limit pro velikost fotografií, a to až na 2120 x 1192 pixelů. Pokud nové funkce na Google+ ještě nevidíte, vyčkejte několik dnů.

Zdroj: PCW

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru