Google+ má 60 milionů uživatelů, denně přibývá 625 000 nových

S těmito čísly přišel zakladatel webu Ancestory.com Paul Allen (nejde o stejnojmenného spoluzakladatele Microsoftu), který se statistikami Google+ zabývá. Podle Allena počet uživatelů rapidně narostl v uplynulých týdnech, což je přičítáno několika faktorům: lidé tráví o Vánocích doma více času, začaly fungovat reklamy v televizi, lidé se připojují na Google+ z Androidu 4 a o nové sociální síti pozitivně mluví celebrity. Ze statistik Ancestory.com založených na oficiálních číslech od Googlu vyplývá, že téměř 25 % všech uživatelů Google+ se k síti připojilo v prosinci. Pokud tento trend bude pokračovat, Google+ by mohl mít 100 milionů uživatelů do konce února a 200 milionů do konce srpna příštího roku.
reklama

Rok 2012 by pak společnost mohla ukončit s 300 miliony uživateli. Tato předpověď je založena na faktu, že denně bude aktivováno 700 000 nových zařízení s Androidem, což bude pro Google+ v příštím roce významným zdrojem nových uživatelů. Podle Allena bude rok 2012 pro novou sociální síť od Googlu průlomový a není nemožné, aby Google+ měl na počátku roku 2013 uživatelskou základnu čítající téměř čtyři sta milionů lidí.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru