Google koupil startup Sparrow

Google koupil startup Sparrow, který stojí za populárním e-mailovým klientem pro iOS a Mac. Jeho tým nyní doplní vývojáře Gmailu.
reklama

Až doposud se Sparrow zaměřoval pouze na produkty od Apple. Společnost byla založena teprve v únoru 2011 a ihned využila díry na trhu, tedy nepříliš kvalitního Gmailového klienta, který byl dostupný pro uživatele iOS. Oficiální aplikace pro Gmail byla vydána až na podzim minulého roku, aplikace od Sparrow se však mezitím mezi uživateli stala velmi oblíbenou. 

Podle oficiálního prohlášení šéfa Sparrow Doma Lecy bude tým společnosti i nadále pokračovat ve vývoji aplikací a bude poskytovat podporu a aktualizace pro uživatele svých produktů - žádné nové funkce však již do aplikací nebudou přidávány. Tým Sparrow totiž bude pracovat především na projektech, které mu Google přidělí, což nejspíše znamená, že se bude soustředit hlavně na Android.

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru