Google konečně vydal prohlížeč Chrome s Flashem

Google včera konečně splnil svůj slib, který dal uživatelů před několika měsíci, a do svého prohlížeče Chrome nativně integroval Flash Player od Adobe.
reklama

Novou verzi Chrome (build 5.0.375.86), která je dostupná pro Windows, Mac i Linux, si můžete stáhnout zde. Kromě integrace Flashe přináší také několik bezpečnostních záplat včetně tří kritických. A internetový gigant myslel i na ty uživatele, kteří svůj prohlížeč neaktualizují - integrovaný Flash si bude záplaty stahovat sám pomocí automatických aktualizací v prohlížeči Chrome.

Chrome můžete aktualizovat manuálně kliknutím na O aplikaci Google Chrome v nastavení prohlížeče. Google dodává, že integraci Flashe nikomu nenutí, takže jej může kdokoli jednoduše vypnout - stačí zadat do adresového řádku "about:plugins" a kliknout na "vypnout Shockwave Flash". Google podle svých slov plánuje také integrovat Flash 10.1 do své mobilní platformy Android 2.2.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru