Google končí se službou Wave

Google včera na svém blogu oznámil, že zastavuje vývoj služby Wave, která pracovníkům umožňovala komunikaci přes internet v reálném čase.
reklama

"Wave nepoužívalo tolik lidí, kolik bychom si představovali," napsal na blog Urs Holzle z Googlu. "Proto nebudeme ve vývoji Wave jako samostatného produktu pokračovat. Nejméně do konce tohoto roku však zachováme jeho webovou stránku." Google představil Wave v červnu roku 2009. Společnost však nedokázala vysvětlit, k čemu služba vlastně slouží a proč by ji lidé měli používat namísto jiných produktů.

A i vlastní zaměstnanci Googlu Wave příliš nepoužívají. "Pořád se učíme, jak funguje," řekl pro server CNET Lars Rasmussen z Googlu. Wave měl uživatelům umožňovat komunikaci v reálném čase - posílat si mohli text, odkazy nebo fotografie. Služba však po většinu času své existence zůstala ve stádiu betatestování - finální verze produktu byla dostupná teprve od března.

Zdroj: CNET

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru