Google jmenoval vítěze soutěže „O nejlepší aplikaci pro Google Android OS“

Společnost Google bojuje proti Apple se svým mobilním operačním systémem Google Android OS celkem pochopitelně, jak se dá a jedním z těch méně nápadných způsobů je i podpora nejlepších androidích vývojářů. Právě pro ty byla totiž uspořádána již druhá soutěž Android Developer Challenge.
reklama

Soutěž zahrnovala řadu soudců z mnoha firem: Z Google samotného, od T-Mobile, z MTV i Twitteru. Kategorie byly typově bohatě zastoupeny – od her, přes vzdělávání, až po produktivitu a multimédia. Celkový vítěz si polepšil o zajímavých 250 000 USD, vítěz v každé ze zmíněných kategorií pak jen o 100 000 USD. A kdo že to vlastně vyhrál?

Naprostým vítězem se ukázala být aplikace s názvem „SweetDreams“, která umí v závislosti na nastavení odesílat noční hovory rovnou do hlasové schránky. Druhé místo obsadil titul „What the Doodle?!“, což je multiplayerová loterijní hra. A stále slušnou třetí příčku obsadil kousek s názvem „WaveSecure“ schopný zálohování dat, jejich dálkového smazání a dokonce umí i přístroj po krádeži vzdáleně zamknout.

Zdroj: TechWeb

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru