Google je v USA nejlepším místem na práci

Časopis Fortune vydal nový seznam společností ve Spojených státech, které jsou nejlepšími místy na práci a Google obsadil první příčku.
reklama

Google si oproti předchozímu roku polepšil o tři příčky a porazil tak všech 99 dalších společnostní na seznamu. Vítězství je pro Google jakousi pomyslnou třešničkou na dortu, jelikož společnost má za sebou úspěšný rok: rostly jí příjmy, zisky, cena akcií a nabírala nové zaměstnance. A to samozřejmě pozitivně působí i na zaměstnanecké výhody. V centrále Googlu v Mountain View si zaměstnanci mohou užívat různých sportovních aktivit a odpočinout si v pětadvaceti kavárnách - to vše samozřejmě zdarma. Jeden ze zaměstnanců například poznamenal, že lidé pracující v Googlu to nikdy nemají dál než padesát kroků ke stánku s občerstvením.

Podle Fortune má možná vliv na kvalitní prostředí uvnitř Googlu i kvalita vzduchu. O spoluzakladatelích společnosti se totiž ví, že jsou na toxické látky ve vzduchu citliví, a tak jsou uvnitř budovy nainstalována výkonná zařízení na jeho čištění, která jsou například v amerických nemocnicích. Google zabodoval minulý měsíc také v obdobné anketě Glassdoor, ve které se umístil na pátém místě. Facebook byl v této anketě na třetím místě a Apple na desátém. V anketě Fortune se však Apple ani Facebook neobjevil.

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru