Google I/O bude 25. června

Google včera na svém profilu na sociální síti Google+ oznámil, že vývojářská konference Google I/O se odehraje v San Franciscu 25. - 26. června.
reklama

Jak uvedl senior viceprezident pro Android, Chome a Apps Sundar Pichai, konference se odehraje v hale Moscone West v San Franciscu na konci měsíce června. Minulý rok se konference konala již na počátku května, avšak v předešlých letech bývala v červnu.

Data pro registraci nebyla doposud zveřejněna. Jak uvedl Pichai, tento rok bude zapojen nový registrační systém, v němž budou zájemci o osobní účast na konferenci vybíráni anonymně a krátce poté vyrozuměni.

Pro ty, kteří se nebudou moci dostavit osobně, bude jedna z nejdůležitějších věcí na dvoudenní události - úvodní řeč - živě streamována. Otázkou tak zůstává, co Google na své každoroční konferenci představí. Například před dvěma lety zde Sergey Brin představil Google Glass.

Zdroj: ZDNet

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru