Google inovuje svoje weby

Zaznamenali jste včera výpadek některých služeb a webů Google? Já si všiml problému s nedostupností YouTube. Na vině je omlazené uživatelské rozhraní online aplikací od Google. V poslední době přicházely drobné změny na YouTube v podstatě každý den. Z těch, které jsem zaznamenal naposledy, je to změna šířky přehrávače, který se tak nově orientuje především na tzv. širokoúhlá videa. Upravila se i grafika a přibyla reklamní upoutávka na Google Chrome.

Reklama

[inline:google-reader.png]

Kromě toho se změny uživatelského prostředí dočkaly i další online aplikace. O možnosti upravovat vzhled Gmailu už víte, vylepšení proběhly i v počitadle návštěvnosti Google Analytics. Včerejší novinkou je změna vzhledu online RSS čtečky Google Reader.

[inline:youtube.png]

Postřehli jste další zajímavé změny? Napište.

Tagy: 

Reklama

Komentáře

Změnu YouTube jsem moc nespozoroval, až na tu reklamu Google Chrome. Větší novinkou je spíš podpora HD videí, takže u něterých nově uploadovaných si můžeme vybrat přehrávání v mnohem lepší kvalitě.

U Gmailu v Google Apps pod vlastní doménou už fungují Add-ony (konečně). Zbývá ještě chybějící možnost nastavit vzhled pomocí motivů a srovná tak krok s běžnými Gmaily.

Přidat komentář