Google inovuje svoje weby

Zaznamenali jste včera výpadek některých služeb a webů Google? Já si všiml problému s nedostupností YouTube. Na vině je omlazené uživatelské rozhraní online aplikací od Google. V poslední době přicházely drobné změny na YouTube v podstatě každý den. Z těch, které jsem zaznamenal naposledy, je to změna šířky přehrávače, který se tak nově orientuje především na tzv. širokoúhlá videa. Upravila se i grafika a přibyla reklamní upoutávka na Google Chrome.
reklama

Google inovuje svoje weby

Kromě toho se změny uživatelského prostředí dočkaly i další online aplikace. O možnosti upravovat vzhled Gmailu už víte, vylepšení proběhly i v počitadle návštěvnosti Google Analytics. Včerejší novinkou je změna vzhledu online RSS čtečky Google Reader.

Google inovuje svoje weby

Postřehli jste další zajímavé změny? Napište.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Změnu YouTube jsem moc nespozoroval, až na tu reklamu Google Chrome. Větší novinkou je spíš podpora HD videí, takže u něterých nově uploadovaných si můžeme vybrat přehrávání v mnohem lepší kvalitě.

návštěvník

U Gmailu v Google Apps pod vlastní doménou už fungují Add-ony (konečně). Zbývá ještě chybějící možnost nastavit vzhled pomocí motivů a srovná tak krok s běžnými Gmaily.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru