Google GMail opět zažil výpadek

Někteří z uživatel freemailové služby Google GMail si stěžovali na svých blozích, že se včera a dnes nemohli přihlásit na svůj účet. Malér je ovšem zejména v době, po jakou věci někde nefungovaly - kolem 30 h skutečně není málo.
reklama

Australský uživatel Jason Reed byl bez GMailu 12 hodin. Jiní si pro změnu stěžují na fórech Google Supportu, že se nebyli schopni přihlásit i přes 24 hodin a více. Abychom citovali: "Být více než 30 h bez e-mailu, je naprosto nepřijatelné. Budu muset zcela bez přehánění znovu zvážit svůj výběr Google GMailu jako svého primárního e-mailu..."

Výpadek se projevoval jako hlášení chybového stavu 502 vzápětí poté, co se někdo zkusil přihlásit. Ačkoliv se někteří domnívali, že se problém týká pouze přístupu skrze webové rozhraní (již zmíněný Jason Reed neměl problém s přístupem skrze protokol POP), jiným nefungoval jak POP, tak ani IMAP.

Zdroj: The Register

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru