Google Glass nyní podporují dioptrické brýle

Google včera vyslyšel volání betatesterů Google Glass, kteří musejí nosit dioptrické brýle, a pomocí ne zrovna levného přídavku přidal jejich podporu.

Reklama

Nový přídavek pro Google Glass stojí 225 dolarů (4500 Kč) a uživatelé díky němu obdrží čtvery obroučky na dioptrické brýle, na něž lze umístit technologii Glass. Celková cena testovací verze high-tech brýlí od Googlu se tak díky add-onu vyšplhá na 1724 dolarů, což je v přepočtu téměř 35 000 Kč. Google si své obroučky v rámci tzv. "kolekce Titanium", jak ji sám nazval, navrhl sám tak, aby měly potřebný tvar k umístění Glass. 

Nutno podotknout, že jde pouze o obroučky - pokud nosíte dioptrické brýle, budete si je muset do obrouček nechat vložit. Designérka Googlu Isabelle Olssonová pro portál The Verge uvedla, že uživatelé Titanové kolekce si budou moci vybrat z řady barevných provedení obrouček. Google plánuje co nevidět rozšířit svůj program Explorer tak, aby mělo možnost Glass otestovat větší množství uživatelů. Pokud máte o kolekci Titanium zájem, podívejte se na stránku Glass na Google+.

Zdroj: Techspot

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář