Google Glass nyní podporují dioptrické brýle

Google včera vyslyšel volání betatesterů Google Glass, kteří musejí nosit dioptrické brýle, a pomocí ne zrovna levného přídavku přidal jejich podporu.
reklama

Nový přídavek pro Google Glass stojí 225 dolarů (4500 Kč) a uživatelé díky němu obdrží čtvery obroučky na dioptrické brýle, na něž lze umístit technologii Glass. Celková cena testovací verze high-tech brýlí od Googlu se tak díky add-onu vyšplhá na 1724 dolarů, což je v přepočtu téměř 35 000 Kč. Google si své obroučky v rámci tzv. "kolekce Titanium", jak ji sám nazval, navrhl sám tak, aby měly potřebný tvar k umístění Glass. 

Nutno podotknout, že jde pouze o obroučky - pokud nosíte dioptrické brýle, budete si je muset do obrouček nechat vložit. Designérka Googlu Isabelle Olssonová pro portál The Verge uvedla, že uživatelé Titanové kolekce si budou moci vybrat z řady barevných provedení obrouček. Google plánuje co nevidět rozšířit svůj program Explorer tak, aby mělo možnost Glass otestovat větší množství uživatelů. Pokud máte o kolekci Titanium zájem, podívejte se na stránku Glass na Google+.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru