Google Earth pro Google Android OS uveden

Společnost Google představila další zajímavý přírůstek určený pro operační systém Android OS. Jedná se o aplikaci Google Earth vhodnou pro všechna zařízení zvládající Android OS verze minimálně 2.1.
reklama

Firma Google se prostřednictvím svého blogu nezapomněla pochválit: "Jde o zatím nejrychlejší mobilní verzi Google Earth, jakou jsme udělali, navíc s plynulým překreslováním a nádhernou grafikou v rozlišení 800 x 480 pixelů." Stejně jako jiné verze i tato podporuje zobrazování pouze požadovaného obsahu.

Google Earth pro Google Android OS uveden

Variace pro Android OS zahrnuje vrstvu silnic ("Roads" v originále), která popíše jmény známější silnice a ulice. Jak to vypadá v praxi se můžete snadno přesvědčit ze screenshotu nahoře. Velmi vítanou funkcí je i rozeznávání hlasu: Kromě běžných výrazů typu "Eiffel tower" aplikace zvládá i "best burrito Mission district of San Francisco" či "romantic getaway Lake Tahoe". Přirozeně se komunikace odehrává výhradně anglicky.

Zdroj: AppScout

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru