Google Docs brzy umožní uložit libovolný soubor

Firma Google se rozhodla ještě více otevřít svůj hostovaný office-like balík známý jako Google Docs. Tentokrát má přibýt vítaná funkce pro uložení souboru v jakémkoliv formátu.
reklama

Funkcionalita bude zpřístupněna během cca tohoto týdne všem uživatelům Google Docs. Novinka bude samozřejmě dostupná všem typům uživatel. Tedy jak těm se soukromou verzí Docs, tak i těm využívajícím Apps pro business subjekty. Mimochodem, službu si prosím nepleťme s Google G-drive, ta světlo internetu spatří teprve časem.

Vijay Bangaru, produktový manažer Google Docs věc komentoval slovy: „Je to přirozené rozšíření Google Docs. Musíme ale zdůraznit, že by tato služba neměla být zaměňována za virtuální jednotku, není zde žádný propracovaný klient, jež uživateli umožní synchronizovat gigabyty dat do cloudu“.

Zdroj: ComputerWorld

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru