Google chystá upgrade Android Marketplace

Notoricky známý vyhledávací gigant se dnes nechal slyšet, že má v plánu v nejbližší době kapku přeleštit svůj obchod s mobilními aplikacemi.
reklama

"Brzy představíme nové vlastnosti v podobě 'Android Market for Android 1.6', který by měl celkově zkvalitnit zkušenost uživatel," naznačil pan Eric Chu z mobilního Google Android týmu a dále dodává: "Jako součást těchto změn budou developeři schopni poskytovat svým potenciálním kupcům také náhledy obrazovek, promo-ikonky a delší popisky. Jsou tu také 4 nové pod-kategorie: Sports, Health, Themes a Comics."

Jestliže bude chtít Google zaskórovat proti Apple a jeho tržnímu podílu, má stále ještě co dělat, jelikož dle posledních průzkumů od společnosti AdMob generuje Android Market zatím jen asi 5 milionů USD obratu měsíčně. To samozřejmě není v porovnání s 200 miliony USD App Store příliš mnoho.

Zdroj: Internetnews

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru