Google chystá opravu 3G u komunikátoru Nexus One

Společnost Google pracuje na softwarovém patchi, který by měl opravit jisté problémy zařízení Nexus One v sítích typu 3G.
reklama

„Naši inženýři nalezli jisté případy, kdy softwarový upgrade zajistí, že konektivita typu 3G bude poskytovat kvalitnější připojení,“ sdělil k věci zaměstnanec Google, který se podepsal jen jako „Ivan“. A dále dodal: „Prozatím opravu testujeme a musím říct, že první odezva je více než dobrá. Pokud vše dobře půjde, tak se update za 1-2 týdny ocitne v ostré verzi.“

Pan Ivan ovšem upozornil, že tento patch neopravuje všechny problémy s 3G. I na to má však Google odpověď: „Je také možné, že někteří uživatelé pocítili problémy se sítí čistě jen z toho důvodu, že se právě nacházeli na okraji pokryté oblasti.“ To se ale bude v konkrétních případech samozřejmě těžko zjišťovat.

Zdroj: DeepTech

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru