Google chystá nový design svého vyhledávače

Uživatelé Googlu si začali všímat toho, že společnost testuje nový design (respektive rozhraní) výsledků ve svém vyhledávači.
reklama

A společnost to potvrdila s tím, že "nový Google" na některých uživatelích opravdu testuje. A o jaké změny tedy jde? Podle screenshotů lidí, kteří se s nimi již mohli seznámit, jsou výsledky nyní přehlednější, ubylo zbytečného textu a přibylo bílého prostoru. Na jednotlivých stránkách je v rámci nového designu také prezentováno méně odkazů. Mezi jednotlivými odkazy je nyní více mezer a jejich modré nadpisy již nejsou podtrženy. Změnilo se také barevné schéma webu, které je nyní zelenější.

K novému designu se bohužel velká většina uživatelů jen tak nedostane - možná ale mezi šťastlivci, kteří Google vidí v novém jste i vy (pokud ano, neváhejte nás kontaktovat), jelikož screenshoty se objevují na sociálních sítích od uživatelů z celého světa. Je však třeba říci, že ne všichni jsou z nového rozhraní nadšeni. Cílem nového designu podle všeho nebude jen grafická změna Googlu, ale nejspíše bude souviset i s integrací nových funkcí nebo reklam.

Zdroj: PCW

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru