Google chystá nový design svého vyhledávače

Uživatelé Googlu si začali všímat toho, že společnost testuje nový design (respektive rozhraní) výsledků ve svém vyhledávači.

Reklama

A společnost to potvrdila s tím, že “nový Google” na některých uživatelích opravdu testuje. A o jaké změny tedy jde? Podle screenshotů lidí, kteří se s nimi již mohli seznámit, jsou výsledky nyní přehlednější, ubylo zbytečného textu a přibylo bílého prostoru. Na jednotlivých stránkách je v rámci nového designu také prezentováno méně odkazů. Mezi jednotlivými odkazy je nyní více mezer a jejich modré nadpisy již nejsou podtrženy. Změnilo se také barevné schéma webu, které je nyní zelenější.

K novému designu se bohužel velká většina uživatelů jen tak nedostane - možná ale mezi šťastlivci, kteří Google vidí v novém jste i vy (pokud ano, neváhejte nás kontaktovat), jelikož screenshoty se objevují na sociálních sítích od uživatelů z celého světa. Je však třeba říci, že ne všichni jsou z nového rozhraní nadšeni. Cílem nového designu podle všeho nebude jen grafická změna Googlu, ale nejspíše bude souviset i s integrací nových funkcí nebo reklam.

Zdroj: PCW

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář