Google Chrome: Rok 1

Ano, je tomu jeden rok, co byl Google Chrome oficiálně uveden - právě tehdy totiž sundal visačku s nápisem "beta" a během roku se postupně přesunul od verze 0.x , až k vývojářské 4.x. Mimochodem, vývojářské verze je třeba pochválit s ohledem na jejich železnou pravidelnost - obvykle tu máme jednu za cca 1 týden +/-.
reklama
Zajímavá webová alternativa od Google dnes slaví právě jeden rok existence v rušných vodách internetu.

Stejně jako každý softwarový produkt, také Google Chrome nikdy nebude zcela dokončen, vždy do něj půjde ještě něco přidat nebo něco opravit či optimalizovat. Nicméně již teď nabývá jeho funkcionalita a osobitost stálých rozměrů. Co nám naopak po roce chybí je absence stabilních verzí pro Linux a Mac OS. Také by neuškodila plná integrace s Google Apps.

Zdroj: Internetnews Blogs

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Sakra to uz je rok? ja si ho nainstaloval hned jak vysel a za tu dobu jsem ho spustil snad 10x... proste jenom kdyz jsem potreboval druhy browser. To znamena, ze jsem 10x nespustil explorer ;)

návštěvník

no každý máme svoji úchylku, používání MSIE naštěstí jen malinko brzdí vývoj internetu ale jinak jde jen o neškodnou deviaci xD

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru