Google Chrome půjde synchronizovat s Google účtem

Webový prohlížeč Google Chrome dle vývojářů získá v nejbližší době schopnost synchronizovat sebe sama proti Google účtu. Odhaleno to bylo jedním z vývojářů.
reklama

"Několik z nás pracovalo na funkci, která je schopna sesynchronizovat data mezi Chromium a Google účtem," sdělil k věci inženýr Tim Steele. "Napsali jsme knihovnu, která implementuje jak klientskou stránku věci, tak i tu potřebnou na Google serverech". Synchronizaci dat tak nic nestojí v cestě.

Synchronizační funkce bude pro začátek omezena pouze na záložky, nicméně časem by měly jít i další věci. Výsledek bude do značné míry podobný Google plug-inu pro Firefox, který synchronizoval historii, cookies a hesla na více strojích. Vývojáři se nechali slyšet, že se již nemohou dočkat, až bude tato funkce plně implementována.

Zdroj: BetaNews

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru