Google Chrome: První screen z 5kové řady

Webový prohlížeč firmy Google se již stihl mezi uživateli zapsat jako spolehlivý a zajímavý produkt, o čemž nakonec svědčí i jeho stále rostoucí tržní podíl. My se dnes proto podíváme, jak vypadá jeho 5. verze.
reklama

Zdá se, že se developeři Google konečně rozhodli vyslechnout hlasy na fórech a zpřístupní další funkci, kterou již umí konkurence (minimálně formou pluginů) – řeč je o možnosti zcela vypnout resp. naopak zapnout aktivní obsah typu JavaScript. Build Google Chrome 5 však obsahuje i nastavení pro deaktivaci pop-up oken a obrázků.

Google Chrome: První screen z 5kové řady

Na rozdíl od relativně komunikativních developerů Mozilly Firefox není u Google Chrome vždy zcela zřejmé, co mají jeho programátoři na mysli a jaké sledují konkrétní cíle. Je tudíž nutno občas počkat na pár buildů a zkoušet a testovat. To bude zřejmě i případ řady 5, u níž rovněž zatím není tak úplně jasné, jakým směrem se zde bude úsilí vývojářů primárně ubírat.

Zdroj: Betanews

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru