Google Chrome přidává synchronizaci záložek

Firma Google upgradovala beta-verzi svého webového prohlížeče Google Chrome, který nyní mimo jiné nabízí i vestavěnou podporu pro synchronizaci záložek a 30 % navýšení rychlosti.
reklama

Beta-verze Google Chrome nese označení 4.0.223.16 a běží pouze na operačních systémech z rodiny MS Windows: XP, Vista a W7. Komu však připadá funkce synchronizace záložek na více počítačích zajímavá, určitě by ji měl zkusit. Zkoušeli jsme jak betu, tak i developerskoui verzi a první zmíněná se nám zdá více stabilní - na rozdíl od developerské nespadla ani jednou.

A co že je to vlastně k plně funkční synchronizaci záložek potřeba? Jednak přirozeně několik PC, na nichž poběží Google Chrome beta a dále nějaký účet u Google (postačí GMail). Záložky se poté synchronizují prostřednictvím Google Docs, firemního online Office-like balíku. Čas provádění sice nelze nastavit, nicméně vše prý funguje "v řádu sekund".

Zdroj: ComputerWorld

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru