Google Chrome OS možná již za týden

Z přísně neoficiálních internetových zdrojů prosákla na veřejnost informace, že se společnost Google chystá zveřejnit každým dnem svoji variaci na operační systém, jež nese jméno Google Chrome OS.
reklama

Konkrétně dle fám na webu TechCrunch se mají časné verze Chrome OS objevit zhruba do týdne. První verze má nabídnout pouze omezenou sadu podporovaných ovladačů. Samotný Google se nechal před několika měsíci slyšet, že se Chrome OS dočkáme někdy v průběhu letošního podzimu.

Rozhodně stojí v této souvislosti za zmínku i ten fakt, že čínský web Shanzi.com cituje zdroje, které tvrdí, že jeden místní výrobce netbooků (Lemote) bude vybaven vedle procesorů Longsoon také teprve očekávaným Google Chrome OS. Podobné stroje by se měly začít prý objevovat zhruba po začátku listopadu.

Zdroj: The Register

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru