Google Chrome OS možná ještě před koncem října

Pokud vše půjde podle plánu, dočkáme se tohoto OS v premiéře možná již ve výše uvedeném čase, jelikož právě to bude období, kdy bude svoji produktovou řadu levných netbooků aktualizovat čínský výrobce hardware jménem Lemote.
reklama

Společnost Google oznámila svůj vstup na pole operačních systémů zhruba někdy v letošním červenci. Tehdy firma zmínila, že Chrome OS nebude uživatelům dostupný dříve, nežli počátkem roku 2010. Nicméně několik čínských zdrojů právě uvedlo, že bychom se prvních Chrome OS mašinek mohli dočkat zhruba do měsíce.

Konkrétně dle webu Shanzi.com by měl čínský výrobce hardware Lemote distribuovat svoji novou sérii netbooků s preview buildy Google Chrome OS, jež se mají vrhnout na trh koncem října. Jak už to tak v podobných případech obvykle bývá, Google celou věc nijak nekomentuje...

Zdroj: InfoWorld

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru