Google Chrome 15 přináší novou stránku s mini aplikacemi

Google vydal patnáctou verzi svého webového prohlížeče Chrome, která přináší všemožné opravy a předělanou stránku s aplikacemi.
reklama

Google také přepracoval design a některé funkce svého e-shopu s aplikacemi Web Store. Přepracovaná stránka se aplikacemi uživatelům přináší snadný přístup k oblíbeným aplikacím a rychlejší hledání nových programů. Jakmile uživatel otevře novou záložku v Chrome, objeví se přehledný seznam nainstalovaných aplikací. Z něj lze programy jednoduše odstraňovat nebo je na něj naopak přidávat či reorganizovat pouhým potažením myši. Pokud se vám zobrazuje nějaká aplikace, kterou na seznamu již nechcete, prostě ji chytíte a stáhnete myší do pravého dolního rohu obrazovky, kde se objeví odpadkový koš.

V případě, že chcete naopak novou aplikaci přidat, kliknete na Chrome Web Store a snadno si vyberete. Uživatelé na nové stránce aplikací mají také přístup k nejnavštěvovanějším webovým stránkám, ke kterým se dostanou kliknutím na šipky na kraji displeje (viz video). S novinkou přišel také Web Store, v němž se nyní při každém přihlášení uživatele zobrazují na stěně nové aplikace (Google doufá, že uživatelé jich díky této funkci stáhnou více). Google Chrome verze 15 je dostupný pro Windows, Mac a Linux.

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru