Google Buzz je tu

Namísto vytvoření nové sociální sítě v duchu Facebooku či Twitteru se firma Google rozhodla raději přidat podobné vlastnosti k již existujícím vlastním produktům.
reklama

Minulý týden se objevila informace, že se Google chystá uvést jakýsi "sociální Gmail", a do důsledku vzato, přesně to Google Buzz i je. Lze díky němu postovat změny online statutu, sdílet linky, fotky či lokace. To vše v rámci tradičních Gmailovských kontaktů.

Updaty Google Buzz jsou čteny stejně jako běžné e-maily. Posty lze držet jen mezi přáteli či je sdílet skrze web a Google Profile podobně jako u Twitteru. Všechny posty a komentáře se samozřejmě ukazují v reálném čase. Veškeré informace o projektu jsou k nalezení již i v domácí mutaci na české stránce Google Hlášky.

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru