Google brzy vydá Chrome pro rozhraní Metro

Ti z vás, kteří testují Windows 8 Release Preview, budou moci v blízké budoucnosti vyzkoušet také prohlížeč Chrome pro rozhraní Metro.
reklama

Vyplývá to z nového příspěvku na blogu vývojářů Chrome, kde Google zveřejnil detaily o Chrome pro Metro, jenž by měl přinést propojení se základními funkcemi Windows 8 včetně některých dotykových. Google neoznámil přesné datum vydání nové verze Chrome, uvedl pouze, že to bude velmi brzy. 

Chrome poběží na Windows 8 v režimu Metro i ve standardním desktopovém rozhraní. Prohlížeč od Googlu (a všechny další prohlížeče kromě IE) bude tedy dostupný pouze na tradičních systémech s architekturou x86 - jedině Internet Explorer bude schopen fungovat na desktopu, v Metru a na zařízeních s ARM procesory. Podle Microsoftu toto opatření pomůže k zajištění "větší bezpečnosti u ARM zařízení." Není divu, že Mozilla již tento krok Microsoftu tvrdě kritizovala.

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru